Konak belediyesi Haberleri

konak belediyesi haberleri ve güncel konak belediyesi gelişmeleri, konak belediyesi ile ilgili tüm video, konak belediyesi fotoğrafları ve konak belediyesi haberleri 35 Punto | Ege'nin Yeni Haber Merkezi, İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Haberleri sitemizde


Gündem

Konak Belediyesi’nin Aziziye ve Zeytinlik Semt Merkezleri ile Beştepeler Sosyal Tesisi’nde düzenlenen Yaz Okulları’na kayıtlar başladı.

Ekonomi

Konak Belediyesi’nin evden eve dayanışma halkasıyla Konaklılar arasındaki dayanışma bağı güçleniyor.

Gündem

İzmir’de etkili olan sağanak yağışın ardından Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Gündem

Konak Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Kentte Engel Yok’ adlı proje yarışmasında dereceye giren okullar belli oldu.

Gündem

Meclis toplantısını yöneten Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Gültepe, Gürçeşme ve Beştepeler bölgeleri için doğalgaz müjdesi verdi.

Gündem

Konak Belediyesi ve Pi Gençlik Derneği’nin 8-15 yaş arası çocuklara yönelik düzenlediği İngilizce Konuşma Kulübü, belediyenin Aziziye Semt Merkezi’nde başlıyor.

Spor

Konak Belediyesi’nin her yaştan Konaklıyı sporla buluşturduğu Spor Okulları yaz döneminde de yoğun katılımla devam ediyor.

Gündem

Konak Belediyesi’nin 25-27 Haziran tarihleri arasında düzenlediği ‘Uluslararası Gönüllü Eğitimciler Konferansı’ başladı.

Gündem

Konak Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından belediyenin tüm verilerini yedekli tutmak için Afet Veri Kurtarma Merkezi oluşturuldu.

Gündem

Konak Belediyesi, Kurban Bayramı’nda hayırseverlerin kurban bağışlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek olarak ulaştırmak için dayanışma başlattı.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, TARKEM ve EYDK iş birliğiyle düzenlenen İzmir Etki Yatırımı Forumu’na katıldı.

Kültür-Sanat

Konak Belediyesi’nin geleneksel hale gelen ve her yıl yüzlerce halk dansçısının performans sergilediği Halk Oyunları Şenliği, bu yıl 18. kez...