10:08 Spor

Narlıdere Belediyesi’nin 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlediği futbol ve basketbol turnuvalarında final ve ödül töreni heyecanı yaşandı.

19 saat önce Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 19 Mayıs’ın 105’inci yıl dönümünde iki günlük programa katılmak amacıyla Samsun’a gitti.

19 saat önce Gündem

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu ulaşım kurum ve kuruluşları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yüzde 50 indirimli hizmet verecek.

1 gün önce Tarih

Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a çıkışının tanıklarından Cevat Paşa, 1937 yılında Tan Gazetesi’nden Selahattin Güngör’e hatıralarını anlatıyor.

1 gün önce Kültür-Sanat

‘Cumhuriyetimizin 100. Yılı Anısına Ninemin Fistanları ve Çeyizleri’ sergisi, Uluslararası Pergamon Kültür Evi’nde meraklıları ile buluşuyor.

1 gün önce Gündem

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, 19 Mayıs Bağımsızlık Koşusu’nda SMA hastası Gülsima bebeğin kampanyasına destek için koşacak.

1 gün önce Gündem

Konak’ta gençler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Günbatımında Gençlik Buluşmasıyla kutlayacak.

1 gün önce Gündem

Gaziemir Belediyesi’nin 60 yaş üstü vatandaşlara hizmet vermek amacıyla kurduğu Ata Evi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, dokuzuncu yılını geride bıraktı.

2 gün önce Gündem

Farkındalık yaratmak için başlatılan ‘Çocuk İstismarı ve Akran Zorbalığı’ eğitimlerinin ilki İsmetpaşa Semt Merkezi kursiyerleri ve semt sakinlerine verildi.

3 gün önce Gündem

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanan etkinlikler tüm kente yayılacak.