Berk Hızlıateş, Cumhuriyet Halk Partisinden Buca Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. CHP Buca İlçe Başkanlığına dosyasını teslim eden Hızlıateş, “Öncelikle bugüne kadar destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnsanların ilgisine, takdirine mazhar olmak önemli. Karar verme sürecinde her kesimden pek çok insan aradı, görüştü ve aday adayı olmam için teşvik etti. Şunu düşünüyorum; demek ki bugüne kadar yaptığım işlerle, hayata geçirdiğim projelerle doğru adımlar atmışım ve insanların güvenini kazanmışım. Bugün de ilk kez 22 yıl önce, henüz 16 yaşında kapısından içeri girdiğim, baba ocağımız Cumhuriyet Halk Partisinde aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum” dedi.

İnciraltı ve Karşıyaka'da 433 Karavan Tahliye Edildi İnciraltı ve Karşıyaka'da 433 Karavan Tahliye Edildi

IMG_1063

BUCA’YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Berk Hızlıateş; “Yeni nesil yönetim anlayışlarında tek bir kişinin yönetmesi artık kabul görmüyor. Buca gibi pek çok ilden bile büyük bir ilçeyi katılımcı yönetim modeli ile yöneteceğiz. Muhtarlarımız gözümüz, kulağımız olacak, teknolojinin tüm imkanlarıyla halk tüm yönetim aşamalarına dahil olacak. Bu yüzden sloganımızı ‘sen de katıl’ olarak belirledik” dedi. 

IMG_1194

“Yaptırdığımız anketlerde Buca halkı herkesin inancına saygılı, laf değil iş üreten, yeniliklere açık, yerel yönetimlerde deneyimli ve genç belediye başkanı istiyor” diyen Berk Hızlıateş “Dünya hızla değişirken biz kendimizi yenilemeden bir şeyleri değiştiremeyiz. Buca’da köklü bir değişim için teknolojiyi kullanarak, her konunun profesyonelleriyle projelerimizi şekillendirdik. Buca’da yeni nesil bir belediyeciliği hayata geçireceğiz” diye konuştu.