Seferihisar Belediyesi tarafından Doğanbey’de düğün salonu hizmete açıldı. Bin kişi kapasiteli Sakızağacı Düğün Salonu açılışına, Seferihisarlılar büyük ilgi gösterdi. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Bugüne kadar siz ne istediyseniz biz yaptık” dedi.

Sakız Ağacı Düğün 3

Nar Çiçekleri Anaokulları'nda 'Kura' Dönemi Nar Çiçekleri Anaokulları'nda 'Kura' Dönemi

Seferihisar Belediyesi, Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı bölgesinde binlerce kişiye hizmet verecek Sakızağacı Düğün Salonu’nu hizmete açtı. Bin 900 metrekare alanda inşa edilen, bin kişi kapasiteli, bin 100 metrekare çim pistten oluşan açık hava düğün salonunda davetlilerin eğlenip, oynayabileceği 180 metrekare pist, gelin odası ve kafeterya yer alıyor. Açılışa katılan vatandaşlar, düğün salonunu çok beğendiklerini ifade ederek, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e teşekkür etti. 

Sakız Ağacı 5

“SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM”

Açılışta konuşan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, belediye olarak her koşulda vatandaşların taleplerine karşılık verdiklerini ve onların yanında olduklarını belirtti. Yetişkin, “Şimdiye kadar her zaman Ürkmezli istedi, biz yaptık. Hizmet noktası, Halk Market, evde bakım hizmetlerinin Ürkmez’de de verilmesini sağladık. Seferihisar merkezde olan her şeye Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı bölgesinde yaşayan hemşehrilerimizin de erişmesi için büyük bir çaba gösteriyoruz. Zamanla bu bölgenin tüm ihtiyaçlarını tamamlayacağız” dedi.

Sakız Ağacı 7

Bölge halkının taleplerine hiçbir zaman kayıtsız kalmadıklarını ifade eden Yetişkin, yeni çalışmaların da müjdesini verdi: “Doğanbey pazar yerinin ihale süreci tamamlandı. Yapımına başlıyoruz. Ürkmez’de iki katlı bir pazar yerinin projesini tamamladık. Onun da ihale sürecini başlatıyoruz. Ürkmez’de Bisiklet Yolu, Yürüyüş Yolu, Aydınlatma Sistemi ile muhteşem bir sahil düzenleme projesini hayata geçireceğiz. Doğanbey ve Ürkmez’de halk kafelerimiz olacak. Önümüzdeki 5 sene Ürkmez, Doğanbey ve Payamlı halkı hizmete doyacak.”