Izmir Haberleri

izmir haberleri ve güncel izmir gelişmeleri, izmir ile ilgili tüm video, izmir fotoğrafları ve izmir haberleri 35 Punto | Ege'nin Yeni Haber Merkezi, İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Haberleri sitemizde


Ekonomi

Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı Fuar İzmir’de, Ekim ayında aynı anda üç önemli tekstil ve hazır giyim fuarı...

Gündem

İzmir Zabıtası'nın 30 ilçe belediyesinin zabıta müdürleriyle kolektif çalışmasını amaçlayan İzmir Zabıta Koordinasyon Kurulu’nun altıncısı düzenlendi.

Spor

Bornova Belediyesi’nin 7 branşta 10 tesiste vereceği yaz dönemi spor okulları için kayıtlar 24 Haziran’da başlayacak.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Balçova ilçesi İnciraltı bölgesinin planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü’nün Urla, Mordoğan ve Foça’ya düzenlediği Yaz Seferleri bugün başladı.

Gündem

Engelsizmir, engelli bireylerin eşit ve adil bir şekilde tatil yapabilmesi için düzenleme yapılan kıyı rampasına sahip plajların listesini paylaştı.

Gündem

İZDENİZ Genel Müdürlüğü’nün, İzmir’in sayfiye yerlerine düzenlediği günübirlik gemi seferleri, bu yıl Kurban Bayramı tatilinde başlayacak.

Kültür-Sanat

Balçova Halk Dansları Topluluğu Gençlik ve Spor Kulübü’nün yıl sonu gösterisi, renkli görüntülere sahne oldu.

Gündem

Torbalı Belediyesi tarafından 100. Yıl Zübeyde Hanım Botanik Parkı'na yapılan 'Kırmızı Kafe'nin açılışı gerçekleştirildi.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 90 dakika ücretsiz aktarma teklifinin UKOME tarafından ikinci kez reddedilmesini değerlendirdi.

Gündem

Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, vatandaş ve muhtar buluşmalarının ardından esnafla da bir araya geldi.

Kültür-Sanat

AB desteği ile İKSV yürütücülüğünde gerçekleşen KONSERVE Projesi kapsamında Selçuk Efes Kent Belleği’nde Kültür Çalıştayı düzenlendi.