Yerel Seçim Haberleri

Yerel Seçim haberleri ve güncel Yerel Seçim gelişmeleri, Yerel Seçim ile ilgili tüm video, Yerel Seçim fotoğrafları ve Yerel Seçim haberleri 35 Punto | Ege'nin Yeni Haber Merkezi, İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Haberleri sitemizde


Gündem

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimleri sonrasında, İzmir’de seçilen bin 296 muhtara mektup...

Gündem

Üst üste ikinci kez Seferihisar Belediye Başkanı seçilen İsmail Yetişkin, ilçede yeni dönemde görev yapacak mahalle muhtarları ile yemekte buluştu.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ı, Avrupa'nın önde gelen şehirlerinin belediye başkanları ve kurumlarının temsilcileri kutladı.

Gündem

Yeniden Efes Selçuk Belediye Başkanı seçilen Filiz Ceritoğlu Sengel, bayrama bir gün kala mazbatasını büyük bir coşku ile aldı.

Gündem

Yerel seçimlerde Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek, mazbatasını alarak görevine başladı.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alarak göreve başlayan Dr. Cemil Tugay bugün Tunç Soyer ile devir- teslim töreninde...

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, İzmir İl Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldı.

Gündem

2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin kazananı CHP adayı Dr. Tanju Çelik, başkanlık mührünü Bergama’nın AKP'li belediye başkanı Hakan Koştu'dan teslim aldı.

Gündem

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin mazbatasını alarak yeni dönemde başkanlık görevine başladı.

Gündem

Yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, Karşıyaka Belediye Başkanı seçilen B. Yıldız Ünsal’a görevini devretti.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, CHP’den seçilen ilçe belediye başkanlarıyla toplantı yaptı.

Gündem

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Türk-İş 3. Bölge Temsilciliği’nde emekçilerle bir araya geldi.