Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, yeni seçilen 22 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Yetişkin, “5 yıl boyunca ilçemiz için el ele vererek, güzel işler yapacağız” dedi.

Seferihisar Muhtar 3

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimleri ile üst üste ikinci kez Seferihisar Belediye Başkanı seçilen İsmail Yetişkin, ilçede yeni dönemde görev yapacak mahalle muhtarları ile yemekte buluştu. Seferihisar’ın 22 mahalle muhtarının yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı yemekte, Başkan Yetişkin muhtarlarla tek tek ilgilendi.  

19 Mayıs'ta Toplu Ulaşım Yüzde 50 İndirimli 19 Mayıs'ta Toplu Ulaşım Yüzde 50 İndirimli

Seferihisar Muhtar1

“SEFERİHİSAR’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Belediye olarak muhtarlarla koordineli bir şekilde çalışacaklarını ve her sıkıntılarında yanlarında olacaklarını ifade eden Başkan Yetişkin, “Sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Vatandaşların mahallelerinizde yaşadığı sıkıntıları el birliğiyle çözüme kavuşturacağız. Önümüzdeki 5 yıl boyunca, ilçemiz için el ele vererek, güzel işler yapacağız. Tüm muhtarlarımıza, önceki yıllarda da olduğu gibi destek çıkmaya hep devam edeceğim. İlçemizi, sizlerle birlikte yönetelim istiyorum” diye konuştu.