İzmir, (DHA) - Bölgesel Amatör Lig'deki köklü İzmir temsilcisi İzmirspor'un olağanüstü genel kurulunda Başkan Nedim Topaloğlu yeniden göreve seçildi. Lacivert-beyazlılarda kongre heyecanı yaşandı. Kulüp binasının altındaki düğün salonunda yapılan seçimli olağanüstü genel kurulda mevcut Başkan Nedim Topaloğlu ile geçmiş dönem başkanlarından Emin İşletir yarışırken, oyların 152’sini alan Topaloğlu genel kurulda güven tazeledi. İşletir 60 oy alırken, 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçim zaferinin ardından üyelere teşekkür eden Topaloğlu, "Sizlerin büyük desteği ve güveni sayesinde üstün bir çoğunlukla İzmirspor Kulübü Başkanı seçilmeme imkan sağladınız. Bu güven ve destekleriniz için hepinize en içten şükranlarımı sunuyorum. Bu onura layık görülmek ve kulübümüzü yeni bir döneme taşımak için büyük bir heyecan duyuyorum. Bu yeni görevimde, kulübümüzün başarısı ve büyümesi için en üst düzeyde çalışacağımı taahhüt ediyorum" dedi.

izmirsporda-topaloglu-guven-tazeledi_4342_dhaphoto2

"DEĞERLERİ KORUYACAĞIZ"

"İzmirspor tarihini ve değerlerini koruyarak, sadece futbol alanında değil, aynı zamanda toplumun diğer kesimlerinde de etkili ve pozitif bir rol oynamak istiyoruz" diyen Başkan Nedim Topaloğlu, "Bu seçimin sonucu benim için sadece bir başarı değil, aynı zamanda büyük bir sorumluluk da taşıdığımın farkındayım. Sizlerin desteği ve birlikte çalışma azmi ile bu sorumluluğun altından kalkacağımıza inanıyorum. İzmirspor'un daha da büyüyüp gelişmesi için birlikte çalışarak yeni hedeflere doğru ilerleyeceğiz. Demokratik bir ortamda gerçekleştirilen bu seçim süreci kulübümüzün demokrasi ve şeffaflık değerlerine olan bağlılığını göstermiştir" diye konuştu.

Topaloğlu’nun yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ömer Akar, Cihan Demir, Doğukan Baş, Hakan Akan, Özkan Karadaş, Sertan Ceran, Ali Koyuncuoğlu, İlkin Nurullah Sağır, Mustafa Aksoy, Hakan Arda, Hamit Karakülah ve Latif Yelekçioğlu.