İzmir Büyükşehir Belediyesi Haberleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi haberleri ve güncel İzmir Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, İzmir Büyükşehir Belediyesi fotoğrafları ve İzmir Büyükşehir Belediyesi haberleri 35 Punto | Ege'nin Yeni Haber Merkezi, İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Haberleri sitemizde


Ekonomi

Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı Fuar İzmir’de, Ekim ayında aynı anda üç önemli tekstil ve hazır giyim fuarı...

Gündem

İzmir Zabıtası'nın 30 ilçe belediyesinin zabıta müdürleriyle kolektif çalışmasını amaçlayan İzmir Zabıta Koordinasyon Kurulu’nun altıncısı düzenlendi.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Balçova ilçesi İnciraltı bölgesinin planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü’nün Urla, Mordoğan ve Foça’ya düzenlediği Yaz Seferleri bugün başladı.

Gündem

Engelsizmir, engelli bireylerin eşit ve adil bir şekilde tatil yapabilmesi için düzenleme yapılan kıyı rampasına sahip plajların listesini paylaştı.

Gündem

İZDENİZ Genel Müdürlüğü’nün, İzmir’in sayfiye yerlerine düzenlediği günübirlik gemi seferleri, bu yıl Kurban Bayramı tatilinde başlayacak.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 90 dakika ücretsiz aktarma teklifinin UKOME tarafından ikinci kez reddedilmesini değerlendirdi.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı için toplu ulaşım planlamalarını yaptı.

Gündem

Başkan Tugay, belediyede örgütlü memur sendikası öncülüğündeki bir grubun başlattığı eylemler nedeniyle basın açıklaması düzenledi.

Çevre

İZSU Genel Müdürlüğü, 'plankton' türü organizmaların aşırı üremesi ve Körfez'in bazı noktalarında denizin renginin değişmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Ekonomi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), kent içi toplu ulaşım ücret tarifesini oy birliğiyle güncelledi.

Ekonomi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen emekli yurttaşlara su faturası, kira ve market desteği sağlayacak.