Efes Selçuk'ta Zafer Mahallesi’nde doğayla iç içe, dinlendirici atmosferiyle huzur veren buluşma noktalarından biri olan Çamlık Parkı, belediyenin gerçekleştirdiği yenilikçi dokunuşlarla sosyal hayata renk katacak.

ÇAMLIK PARK (1)

İZDENİZ'in Yaz Seferleri Başlıyor İZDENİZ'in Yaz Seferleri Başlıyor

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Efes Selçuk Dayanıklı Kent Konferansı Eğitim Toplantısı’nda talep edilen parkın yenilenmesi için gerekli çalışmaların başladığını belirtti. Çamlık Parkı’nda başlayan yenileme çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel parkın, başta çocuklar olmak üzere mahalle halkının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yeniden düzenleneceğini söyledi.

ÇAMLIK PARK (2)

PARK İÇERİSİNE KÜTÜPHANE DE YAPILACAK

Çamlık Parkı’nda ağaçların budanmasının ardından park içerisine bir kütüphane de yapılacağını belirten Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, alan içerisinde çocuklar için sağlıklı, kauçuk zeminin bulunduğu bir oyun parkının da yapılacağı bilgisini verdi. Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, tamamlanan çalışmalar sonrasında Çamlık Park’ın, mahallede yaşayan çocukların ve çevre sakinlerinin verimli zaman geçirebileceği bir yer haline geleceğini kaydetti.